Kontakt

CENTRALA

GŁÓWNA SIEDZIBA:
Gi Group Poland S.A.
ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa

Tel.: + 48 508 000 773
kontakt@gigroup.com

BIURO OPERACYJNE WROCŁAW:
ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław budynek Midpoint71 (9 piętro)
Tel.: + 48 508 000 773

BIURO OPERACYJNE KATOWICE:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice
Tel.: + 48 32 253 50 78

Dorota Zawadzka
Communications Manager, rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce
E: dorota.zawadzka@gigroup.com
M: +48 724 870 909
Zuzanna Spaltenstein-Kotas
E: IOD@gigroup.com

 

REKLAMACJE I WNIOSKI

Chcesz złożyć reklamację, uzyskać zaświadczenie lub duplikat dokumentu? Skorzystaj z dedykowanego formularza.

 

 

NASZE ODDZIAŁY

Wrocław
ul. Mikołaja 7
50-125 Wrocław
Tel.: + 48 519 321 614
wroclaw@gigroup.com

Wrocław – Oddział Cudzoziemcy
ul. Kamienna 111 lok. U7
50-547 Wrocław
Tel.: +48 508 040 130
Tel.: +48 508 000 794
rekrutacjaUA@gigroup.com.pl

Legnica
Plac Wolności 4
59-220 Legnica
Tel.: + 48 508 040 040
legnica@gigroup.com.pl

Bydgoszcz
ul. J.J. Śniadeckich 25/1
85-011 Bydgoszcz
Tel.: + 48 508 024 636
bydgoszcz@gigroup.com.pl

Włocławek
pl. Wolności 3/4, pok. B104
87-800 Włocławek
Tel.: + 48 512 175 458
wloclawek@gigroup.com

Łódź
OFF Piotrowska
ul. Roosevelta 6
90-056 Łódź
Tel.: + 48 512 090 555
lodz@gigroup.com

Radomsko
ul. Tysiąclecia 4/3
97-500 Radomsko
Tel.: + 48 44 685 43 02
Tel.: + 48 668 466 406
biuro.radomsko@gigroup.com

Lublin
ul. Królewska 3/12
20-109 Lublin
Tel.: +48 508 040 026
lublin@gigroup.com

Radzyń Podlaski
Tel.: +48 501 242 211

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
Tel.: + 48 508 040 057

Kraków
ul. Basztowa 3
31-134 Kraków
Tel.: + 48 508 024 595
krakow@gigroup.com

Warszawa
ul. Sienna 75
00-833 Warszawa

warszawa@gigroup.com

Radom
ul. Struga 26/28, pok. 12
26-600 Radom
Tel. kom.: + 48 508 040 122
radom@gigroup.com.pl

Siedlce
ul. 3-go Maja 28, pok. 313
08-110 Siedlce
Tel.: + 48 501 242 211
siedlce@gigroup.com.pl

Ostrołęka
Al. Wojska Polskiego 21, bud.6
07-410 Ostrołęka
Tel: + 48 508 000 909
cv.ostroleka@gigroup.com.pl

Pruszków
ul. Ołówkowa 1E lok. 91
05-800 Pruszków
Tel: +48 668 281 016
Tel: + 48 668 466 412
biuro.pruszkow@gigroup.com

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
Tel.: + 48 519 321 614

Rzeszów
ul. PCK 2
35-060 Rzeszów
Tel.: +48 508 040 125
rzeszow@gigroup.com

Mielec
ul.  Partyzantów 21
39-300 Mielec
Tel.: + 48 508 040 125
mielec@gigroup.com

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
Tel.: + 48 508 040 122

Gdańsk
Al. Grunwaldzka 212
80-266 Gdańsk
Tel.: + 48 58 341 80 20
biuro.gdansk@gigroup.com

Słupsk
ul. Przemysłowa 35
76-200 Słupsk
Tel.: + 48 695 159 150
biuro.slupsk@gigroup.com

Katowice
ul. Chorzowska 6
40-101 Katowice
Tel.: + 48 508 024 609
biuro.katowice@gigroup.com

Częstochowa
Al. NMP 24 pok.15
42-200 Częstochowa
Tel.: + 48 662 135 931
biuro.czestochowa@gigroup.com

Gliwice
ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice
Tel: + 48 665 120 130
biuro.gliwice@gigroup.com

Tychy
Al. Budowlanych 37
43-100 Tychy
Tel.: + 48 32 227 95 04
biuro.tychy@gigroup.com

Bielsko-Biała
ul. Mickiewicza 19/2A
43-300 Bielsko-Biała
Tel: + 48 508 040 093
biuro.bielsko@gigroup.com

Rybnik
ul. Przemysłowa 13
44-203 Rybnik
Tel: +48 781 390 310
magdalena.maliszewska@gigroup.com

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
Tel.: + 48 508 024 595

Olsztyn
Al. Piłsudskiego 32, lok.13
10-577 Olsztyn
Tel.: + 48 797 990 647
cv.olsztyn@gigroup.com.pl

Poznań
ul. Szyperska 14
61-754 Poznań
Tel: + 48 508 009 842
poznan@gigroup.com

Wronki
ul. Plac Targowy 2
64-510 Wronki
Tel.: + 48 508 000 889
Tel.: + 48 508 040 376
wronki@gigroup.com.pl

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
Tel.: + 48 508 040 057

 

 

 

 

 

CENTRUM PRASOWE - Press

 

CENTRUM PRASOWE

Kliknij tutaj 

 
 
 
DLA KLIENTÓW - Investors
 

DLA KLIENTÓW

Kliknij tutaj  [/coumn]